FILMY PROMOCYJNE

Filmy są dzisiaj nie tylko domeną kina i telewizji. Postęp techniczy umożliwia promowanie działalności komercyjnej poprzez filmy dostępne na stronach www, na nośnikach DVD oraz w prezentacjach multimedialnych. Filmy promocyjne to najbardziej skuteczny sposób przekazu różnorakich treści (dźwięk i obraz).

Obecnie realizujemy filmy promocyjne w dwóch podstawowych formatach: PAL oraz HD. Prawdopodobnie za kilka lat większość przekazów telewizyjnych na świecie będzie nadawanych w wysokiej rozdzielczości. Nastąpi nieuchronna wymiana sprzętu (odbiorniki TV oraz odtwarzacze).

Aby sprostac Państwa wymaganiom oferujemy już dzisiaj filmy promocyjne w wysokiej rozdzielczości co może przyczynić się do drastycznej obniżki kosztów produkcji filmowych w przyszłości.

Prezentacje filmów na targach realizowanych w HD i wyświetlanych na odbiornikach plazmowych lub LCD staje się standardem. Obecny stan techniki oraz oferowanego sprzętu umożliwia już takie prezentacje.

FILMY SZKOLENIOWE

Do obniżki kosztów w firmie często przydatne okazują się różnego rodzaju filmy szkoleniowe pozwalające pracownikom lub kadrze kooperującej zapoznać się z zagadnieniami technicznymi lub merytorycznymi bez konieczności organizowania długotrwałych szkoleń.

Locomo Films posiada niezbędne doświadczenie przy realizacji takich filmów. Nakręcony film szkoleniowy może zostać wykorzystany w prezentacji CD lub DVD gdzie istnieje bezpośredni dostęp do scen uruchamianych z wygodnego menu. Pozwala to na szybki proces nauki i utrwalanie materiału szkoleniowego.

filmy promocyjne bok

GALERIA FILMÓW
Filmy reklamowe realizowane dla potrzeb emisji w telewizjach regionalnych oraz telewizji ogólnopolskiej.
zobacz galerię filmów ››