filmy reklamowe

Specjalizujemy się w produkcji średniobudżetowych filmów promocyjnych i reklamowych. Jesteśmy w stanie wykonać zlecenia kosztujące w dużych studiach filmowych wielokrotnie więcej.

Wykonujemy na życzenie klienta każdy etap produkcji filmowej począwszy od castingu poprzez storyboardy, realizację filmową, udźwiękowienie oraz postprodukcję.

Najważniejszą naszą cechą jest zaangażowanie kreatywne w to co robimy, znajomość tematu oraz pełen konsulting dotyczący wizerunku telewizyjnego promowanego produktu lub usługi.

produkcja filmÓw - etapy produkcji

Produkcja filmów - początkiem pracy nad filmem reklamowym jest stworzenie scenariusza. Jest to najtrudniejszy etap pracy nad reklamą. To scenariusz decyduje o tym czy film reklamowy odniesie sukces marketingowy.

Po ustaleniu scenariusza nastepuje etap wizualizacji filmu. W zależności od budżetu reklamowego stosuje się tutaj różne techniki:

  • storyboard
  • photoboard
  • animatic

Casting czyli wybór aktora lub aktorów jest ważnym elementem produkcji reklamy. Nietrafiony casting potrafi znacznie osłabić efekt marketingowy filmu.

Podczas realizacji filmu reklamowego kluczowymi elementami decydującymi o sukcesie filmu jest reżyseria oraz zdjęcia operatorskie. Reżyseria decyduje o ogólnym przekazie filmu a zdjęcia mają niebagatelny wpływ na postrzeganie produktu lub usługi przez widza.

Podczas etapu postprodukcji obrazu można dokonać wielu czynności podnoszących atrakcyjnośc filmu reklamowego. Efekty 3D, kluczowanie, korekcja kolorów oraz animacja to nieodzowne dzisiaj elementy sztuki reklamowej.

Udźwiękowienie reklamy ma większy wpływ na jej odbiór niż się to potocznie wydaje. Nierzadko bywa że o sukcesie marketingowym reklamy decyduje muzyka.

Filmy reklamowe bok

GALERIA FILMÓW
Filmy reklamowe realizowane dla potrzeb emisji w telewizjach regionalnych oraz telewizji ogólnopolskiej.
zobacz galerię filmów ››