animacje komputerowe

animacje 2D

Wykonywane są w Locomo Films w 2 głównych programach: Adobe After Effects i Apple Motion. Główne zastosowania to animacje tła, animacje napisów i symboli oraz animacje zdjęć.

Od kilku lat ogromną popularnośc zyskała technika animacji pseudo3D. Są to animacje obiektów dwuwymiarowych w środowisku 3D. Jest to świetna alternatywa dla animacji 3D, gdyż nie wymagają od komputera olbrzymich mocy obliczeniowych. Należy jednak pamietać, że z pomocą tej techniki można animować tylko obiekty dwuwymiarowe (np. zdjęcia) a nie bryły.

animacje 3D

Wykonywane w programach do grafiki trójwymiarowej mogą symulować świat rzeczywisty. W reklamie grafikę 3D wykorzystuje się zwykle do wizualizacji produktów oraz animacji postaci. Locomo Films w chwili obecnej dysponuje licencją na program 3D Studio Max wraz z rendererem Vray. Współpracujący z nami graficy wykorzystują również programy Blender oraz Cinema 4D.

 

3D

GALERIA FILMÓW
Filmy reklamowe realizowane dla potrzeb emisji w telewizjach regionalnych oraz telewizji ogólnopolskiej.
zobacz galerię filmów ››

Meble kuchenne Szczecin Kuchnie ekskluzywne Biuro rachunkowe Szczecin rowery Szczecin Sklep rowerowy szczecin Pobierowo Katalog stron YUY Homerweb Search Nauka angielskiego za granicą Katalog Stron Katalog stron internetowych Katalog Finansowy Katalog Stron Pozycjoner Katalog Stron Gwiazdor